Imatrikulácia Vianočná akadémia Veterinárny deň Deň drobnochovu Súťaž o pohár ústredného riaditeľa SVS ČR Využitie druhotného odpadu Korešpondenčná škola ekológie

Naše aktivity

Imatrikulácia

Každoročne sa v novembri uskutočňuje slávnostná imatrikulácia, ktorá je spojená s prezentáciou tried 1. - 4. ročníkov. Na príprave imatrikulácie sa podieľajú 4. ročníky.
     Najskôr sa predstavia svojím programom 4. a 3. ročníky, a to tancom, spevom alebo scénkou. Potom sa predstavia hudobne a herecky nadaní mladí ľudia z 2. ročníkov. V závere slávnostnej časti vystúpia prváčikovia - "zajačikovia", ktorí po svojom predvedení sa, sú prijatí do študentského cechu. Slávnostnú časť imatrikulácie ukončí študentská hymna Gaudeamus igitur.
     Potom nasleduje diskotéka.
Fotky z tejto akcie sú v našom fotoalbume.

Meno školy: Stredná odborná škola veterinárna Košice - Barca
Email školy: sosvet@sosvet.sk